Modelki z którymi współpracuję

Modelka Nikola Świeczak pracowała ze mną w sesjach produktowych dla firm Pastelier, Basebasic oraz Puffo Wnętrza z Lublina. Makijaż  Nikoli wykonywała Alicja Odzioba

Nikola świetnie wygląda w każdej stylizacji, potrafi zainteresować produktem i zgrać się ze stylizacją. Nie odwraca uwagi od produktu z którym pracuje i tworzy z całą aranżacją interesującą kompozycję. 

Modelka z rudymi długimi włosami z torebką na ramieniu
Modelka Nikola Świeczak o rudych długich włosach siedzi na hokerze w białej koszulce i kremowych spodenkach zawiązanych na szeroką kokardę
Modelka stoi przy ścianie. Biała bluzka bez rękawów i spodenki wiązane na kokardę w jasnobrązowym kolorze

Aleksandra Lejwoda, modelka z którą miałam przyjemność pracować przy sesjach dla firm Pastelier i Basebasic z Lublina. Make up zrobiła Alicja Odzioba która  doskonale eksponuje urodę Oli i podkreśla jej walory. Zachowuje przy tym estetykę i lekkość makijażu. 

Ola nadaje zdjęciom blasku i czystości przekazu. W każdym ubraniu wygląda dobrze i do każdej stylizacji potrafi się dopasować.

Modelka stoi w garniturowych spodniach i białej bluzce na tle ciemnej ściany. Trzyma jedną ręką torebkę przewieszoną przez ramię.
widok modelki z dołu, wyeksponowana torebka, ubrana w jeansy i niebieską bluzkę
Modelka siedzi na ławce pomiędzy różnymi torebkami i podnosi jedną z torebek do góry. Tło boho.

Modelka Kasia Stępień z którą pracowałam przy sesji produktowej dla firmy Modlishka z Lublina. Make up który widać na zdjęciach zrobiła Alicja Odzioba.

Kasia odnajduję się w każdej stylizacji i z każdym produktem. Zdjęcia z Kasią są niepowtarzalne, charakterystyczne i zapadają w pamięci.  Na każdym zdjęciu Kasia wygląda inaczej.

 

Modelka w lnianym topie i spodniach stoi oparta o ścianę i patrzy w dal.
modelka siedzi po turecku w lnianych spodniach i lnianej bluzce związanej pod biustem, włosy ciemny blond opadają na ramiona, obiema dłońmi trzyma jedną stopę
Reklama biżuterii - Profil modelki z długimi włosami, odsłonięte ucho z kolczykiem w kształcie dużej łzy z kryształków Swarovskiego

Klaudia Nowak w sesji dla Bianca Casa Jewelery i Verima Moda. Swoją urodą i wdziękiem doskonale eksponuje ubrania i biżuterię podkreślając cechy produktów. Makijaż Klaudii wykonała Ala Odzioba. Ala zna doskonale twarz Klaudii i potrafi jak nikt inny dopasować makijaż  Klaudii do charakteru sesji oraz produktów z którymi aktualnie pracujemy.

Modelka w czarnej przezroczystej sukience w białe duże kropki, siedzi na krześle. Białe sandałki.
Modelka w czarnej przezroczystej sukience w białe duże kropki. Białe sandałki.
Modelka w czarnej przezroczystej sukience w białe duże kropki. Białe sandałki.